Ootame teid kogema võrratuid maitsenaudinguid Hedon SPA & Hotelli restoranidesse Raimond ja Akord.

Hõrgutavad maitsed

Restorani Raimond köök on põhjamaiselt moodne ning ehe. Kasutame võimalikult palju kohalikku ning värsket toorainet, kaasame valikusse väikefarme- ja talusid. Ent ainult hea tooraine ei tee head parimaks, seda teeb meeskond. Meie tahtmised, püüdlused, üheskoos läbimõeldud ja teostunud mõtted viisid restorani Raimond Eesti 50 parima hulka juba esimesel aastal.

Resto Akord on võtnud endale suuna, kus pakume päikeseloojangule ja rannaliivale omast – elusal tulel valmivaid liharoogasid, merelinnale kohased kalatoite ning uhked mereande. Meie menüüst ei puudu ka taimetoidud, pastad, desserdid – kõik otse grillilt.

Resto Akordis saab nüüd jääda iseendaks, olla ise kokk ja maitsekujundaja. Meie valmistame sulle hõrgud grillroad ning Sina kombineerid need parimate pakutavate lisanditega – täpselt nii nagu endale meeldib.

*Sul on suurepärane võimalus alustada päeva rikkaliku buffee hommikusöögiga Hedon SPA & Hotellis, mida pakume erihinnaga 0-3 aastased tasuta, lapsed kuni 13 aastat 12 EUR, alates 14 eluaastast 15 EUR inimene.

E-R 7:00-10:00                                                                        L,P 8:00-11:00

+372 5556 2686

Hedon SPA & Hotel butiikspaa

Rannaluidete varjus ajaloolises säravas majas on ootel kaasaegne butiikspaa. Siin algab teekond, tulvil heaolu ja suurepärast enesetunnet. Vee rahustav toime, kohisevad rannamännid ja aeglased spaanaudingud aitavad mõtteid korrastada ja leida teed iseendasse.

Saades inspiratsiooni iidsetest ilu ja heaolu traditsioonidest, kutsume Teid põnevale rännakule maailma kaunimatesse paikadesse – algupärased muistsed ilurituaalid pakuvad põnevaid uusi naudinguid ja võimalust igapäevasest argirütmist välja lülituda.

* Pakume võimalust tulla nautima Hedon SPA & Hotelli unikaalset Vaikset spaad erihinnaga:

E-N 18 €/külaline, 3h
R-P 23 €/külaline, 3h

Hedon Spa & Hotelli spaa teenuseid saate mugavalt broneerida siit

Vaata Vaikse spaa videot siit

+372 44 99 011